FIZYKA W OBIEKTYWIE

Innowacja pedagogiczna  „Fizyka w obiektywie”  to zajęcia fotograficzne, które  mają  wpływ na poszerzenie wiadomości głównie z fizyki, ale  również z informatyki, ekologii czy estetyki. W zajęciach fotograficznych mogą uczestniczyć uczniowie z klas drugich i trzecich.

Uczestnicy zajęć to uczniowie  zainteresowani otaczającą nas przyrodą, posiadający aparaty fotograficzne, mający poczucie smaku artystycznego i wrażliwości.

Uczniowie  wykonując samodzielnie zdjęcia będą mogli rozwijać swoje uzdolnienia, zainteresowania osobiste, zaspakajać potrzeby praktyczne oraz atrakcyjnie spędzać czas. Każdy uczestnik zajęć na pewno dostrzeże wokół siebie zjawiska warte uwagi, które można sfotografować. Zajęcia prowadzone są przez p. Izabelę Tusznio.

Zdjęcia biorące udział w  VIII Konkursie Fotograficznym "Fizyka w obiektywie" przeprowadzonego w ramach innowacji pedagogicznej w roku szkolnym 2016/2017:

• Zespół Placówek Oświatowych w Wąchocku
    27-215 Wąchock